UUS FOORUM::::: samp.rakvere.netne.net


Join the forum, it's quick and easy

UUS FOORUM::::: samp.rakvere.netne.net
UUS FOORUM::::: samp.rakvere.netne.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pelaja Abistajaks.

Go down

Pelaja Abistajaks. Empty Pelaja Abistajaks.

Postitamine by Pelaja Esm Dets 23, 2013 6:37 pm

Austatud Rakvere mängijad ning administratiiv!

Aega võttis, aga ennast kokku ma võtsin. Nimelt plaanin mina, Pelaja, kandideerida Rakvere gamingu abistaja kohale. Olen Rakvere gamingus hetkel olnud tagasihoidlik ja olen hoidnud madalatprofiili, kuid nüüd, mil on käes suvi, tekib mulle palju vabaaega mille ma sisustan osaliselt Rakvere foorumis, kui ka IG olles. Olen paljuid inimesi õpetanud ja aidanud olenemata sellest, et mul ei ole hetkel seda kohustust, kuid seda kõike teen ma vabatahtlikult, et kõik saaksid enda abi ja tuju oleks positiivne.


Endast:

Olen 13-aastane poiss. Elan Harjumaal. Hobideks on mul jalgpall ning korvpall. Vabalajal meeldib olla Rakvere RPs ja RPda toredate inimestega.
SA;MPiga alustasin oma 3 aastast tagasi. Esimesed serverid olid mul FUN & Stunt serverid, kuid hiljem ma mõtlesin, et mis see mulle väga annab, sõber soovitas mulle RP servereid, algust tehes RP serveritega oli mu põhimõte ikka tappa & rallitada, kuid hiljem mulle jõudis kohale RP tähendus - Jäljendada päriselu . Nüüdseks olen juba väga andekas ning korralik rollimängija. Samuti olen ka suhteliselt tark ja kaval inimene, 5'nda klassi lõpetasin neljade ja viitega.

Põhjus kandideerimiseks abistajaks?

Minu soov oleks aidata inimesi maksimaalselt, et mängijad saaksid enda abi kätte just minult. Ma sooviksin jätta endast hea jälje ning teeksin omaltpoolt kõik, et säiliks rahu ja läbisaamine. Ma ei ole mingi Superman, ma ei ütleks seda, et kindlasti tänu minule muutuks Rakvere hoopis teistsuguseks, aga ma väidan seda, et ma teeksin omaltpoolt kõike, et just Rakvere rahvas saaks enda abi kätte ning saaksid ühe positiivse abistaja juurde.
Ma ei taha kritiseerida admineid, vaid ma tahaks kritiseerida nende respekti mängijate vastu, mis on kohati madal.

Miks peaksin just saama mina?

- Ma austan teisi mängjaid / admineid,
- Ma teeksin omaltpoolt kõik, et abivajajad saaksid soovitud abi,
- Ma olen külmanärviga, ega ärritu kiiresti,
- Mul on aega mängjate jaoks,
- Ma käitun alati viisakalt ning olen sõbralik kõikide vastu,
- Mina oleksin see isik, keda hetkel Nebulos võibolla vajaks.
- Suudan leida kompromisse!
- Olen erapooletu.


Kogemused:

Liovic Gaming - Abistaja/Moderaator
Serious Gaming - Abistaja


MIINUSED / PLUSSID

MIINUSED
- Ei ole väga aktiivne suvel, kuid 4 tundi päevas pole mingi probleem!

PLUSSID:
- Käitun viisakalt teiste mängijatega, kui nad käituvad minuga viisakalt,
- Olen väga töö-, õpihimuline,
- Ma austan enda abivajajaid ning admineid,
- Enne otsuse langetamist järgi reegleid ning kaalun kõik variandid läbi.

OOC:

Nimi: Marten
Vanus: 13
Elukoht:Harjumaa
IG nimi: Fjodor Stevki


Parimat ootama jäädes, Pelaja
Pelaja
Pelaja

Postituste arv : 17
Points : 31
Join date : 23/12/2013

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele